Pasta Giulietta
Dünyasına hoş geldiniz...

E kibimiz İtalyan kültürünün yüzyıllardır sürdürdüğü "İtalian Food Art" yani "İtalyan Yemek Sanatının" bir temsilcisi olarak üretime eğitilmiş ve çalışmalara başlamıştır.

Tüm üretim hattı İtalyan mühendisler tarafından kurulmuştur ve ekibin tüm eğitimi yine İtalyan şefler tarafından verilmiştir. Ürünlerin içeriğinde gerçek sebze ve taze yumurta kullanılmaktadır.

  • TAZE YUMURTA İÇERİR
  • MAKARNA ENERJİ KAYNAĞIDIR...!
  • MAKARNA VİTAMİN DEPOSUDUR...!

Ürünlerimizin tamamı ev tüketimi için hazır olarak porsiyonlanmıştır ve sadece 4 dakika kaynamış suda haşlanarak tüketime hazır olacak şekilde üretilerek parakende raflarında yerini almıştır. Ayrıca ev dışı tüketim kanalı için donuk olarak da üretilmektedir. Tüm uluslararası sertifikalara sahip olan ürünümüz sadece seçkin parakendecilerin taze ürün kategorisine ait reyonlarında sergilenmektedir. Tüm bireyler için sağlıklı bir alternatif olmanın dışında taze sebze içeriğinden dolayı çocuklar için son derece besleyici ve sporcular için yüksek protein değerinden dolayı çok önemli bir besin kaynağıdır.

TariflerimizNeredeyiz

Taze ve özel el yapımı makarna ürünlerinde;

En üst kalitede,
En güvenilir,
En Lezzetli,
En Yenilikçi,

Ve İtalya'nın en özel reçetelerini ve yeni teknolojisini kullanan TEK YERLİ makarna olarak anılmaktadır.

Pasta Guilietta sorumluluğu, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak için, dünya üzerinde ürünlerini sattığı her noktada çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaktır. Bu doğrultuda çevreyi korumaya odaklanan, topluma ve insan sağlığına fayda sağlayan faaliyetler yoluyla Pasta Guiliettaya gerçekten sürdürelebilir bir şirket haline getirmek vizyonumuzun temel çatısını oluşturmaktadır. Bu doğrultuda grubumuzun 20 yıldan fazla süren tecrübesi ışığımızdır.